| NicusorYo a întrebat:

Parinti mei s-au despartit in 2007 am ales unde vrea(la mama)dar e nasol, vreau la taty, ce trebuie sa fac sa ma mut la taty? Sa vb cu judeatorul, avocatul...Cu cine?
Fundakisssi mersiwinking
URGENThappy

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

In primul rand vorbeste cu tatal tau daca te poate intretine, si cu mama ta. Apoi dava este de acord, dar nu e dupa ea, trebuie vorbit cu avocatul si cu judecatorul, semnat acte, sedinte, mai de toate. Sper sa reusesti ceea ce vrei.Succes.kiss