| zattech a întrebat:

Pedagogia se poate face ID(învățământ la distanță)?

Răspuns Câştigător
| elemonis a răspuns:

Buna.
Depinde fiecare facultate din fiecare oras daca ofera posibilitatea ca specializarea,, pedagogie" sa se faca la distanta(ID).
Am gasit de exemplu la Universitatea din Bucuresti la ID. -> https://credis.unibuc.ro/pedagogia-invatamantului-primar-si-prescolar/ aici ai informatii, daca esti interesata sa faci la Bucuresti.
Depinde acum unde doresti sa faci facultatea la ID.
Cauta pe internet facultati din orasul/orasele in care ai fi interesata sa faci specializarea. Trebuie doar rabdare si timp sa cauti informatii. Informatiile cauta-le pe site-urile oficiale ale facultatilor.

1 răspuns: