| laurentiufilip a întrebat:

Pentru cei care se pricep bine la Chrome Web Store si ce are in il imi puteti spune, am instalat o extensie Facebook Themes Creator
(ca sa intelegeti e o imagine cu f de la facebook cu buline pe lanaga) si cand intru pe facebook nu mai pot da comentarii sau este din cauza altei extensii Color My Facebook, plus cine intelege acest lucru sa-mi de rezovarea situatiei? Funda.

Răspuns Câştigător
| iulianboy47 a răspuns:

Intra in chrome, si apasa pe butonu din dreapta sus cu 3 linii pe el, dai la setari, ai in stanga istoric, extensii si istori, apasa pe extensii unde este extensiia cu facebook themes debifeaza activeaza sau elimino apasand pe cosul de gunoi.

| laurentiufilip explică (pentru iulianboy47):

Am facut aceste lucruri si tot nu pot da commentarii sad

1 răspuns: