| agent003 a întrebat:

Am o problema cu chrome. Mi s-a instalat de nu stiu unde o asa numita extensie "Default tab" si cand incerc sa o dezinstalez din extensii, ea dispare iar cand inchid si deschid chrome iar apare in extensii chestia asta, problema este ca pagina de start la mine era fila noua, si de cand este chestia aia in loc de fila noua imi apare nu stiu ce cu eroare.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Intri la setari si in stanga vezi ca scrie acolo extensii sub istoric!
Dai si il stergi sau il dezactivezi!
Succes! sper ca te-am ajutat!

| agent003 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat totul nimic nu merge

| Sebastian1996 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. Trebuie sa-l dezinstalezi si instalezi din nou.

| agent003 explică (pentru Sebastian1996):

Am incercat si n-am scapat de asta

| Ionescu_Valentin_1993 a răspuns:

Poti sa stergi chrome si sa instalezi din nou sau sa dezinstalezi expensia din programele computerului, Start-control panel-programs and features-uninstall a program si il alegi si dai uninstall(dezinstaleaza)winking