| AlinaCosmina886 a întrebat:

Pentru cei care vor sa devina profesori sau au devenit: sunt in anul 1 de facultate si am pierdut inscrierile pentru a intra in invatamant, am sunat la secretariat si mi s-a spus ca nu ma mai pot inscrie. Intrebarea mea este: as putea cumva sa mai devin profesoara dupa facultate sau in timpul ei? Ma pot inscrie in anul al doilea?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"sa mai devin profesoara dupa facultate sau in timpul ei?"

in timpul, ai putea fi doar un suplinitor NECALIFICAT. după, dacă ai trece niște examene și ai avea pentru ce candida, ai putea