| anonim_4396 a întrebat:

Cum ma pot inscrie in examen? Inscrierile se fac intre 7-9 iunie iar diriga nu ne-a spus nimic.
Ca să ma înscriu trebuie sa vin cu un parinte? Unde se fac inscrierile dacă diriga nu e in scoală? La secretariat?winking
Pare o intrebare banală dar diriga nu ne-a informat deloc.
Funda!

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Din cate stiu, pentru candidatii din seria curenta, înscrierea se face, în perioada prevazuta de calendarul examenului, de catre secretarii unitatilor de învatamânt, în conformitate cu evidentele din scoli--- pentru siguranta, intreaba la secretariat!

| SkandallKamataru a răspuns (pentru alessia5158):

Am rezolvat azi, oricum multumesc pentru raspuns happy.

| GHoST013 a răspuns:

In primul rand da, iti trebuie un parinte pentru ca tu nu esti major.
Poti sa-ti intrebi diriginta, alti colegi de la alte clase sau poti merge la secretariat pentru a obtine informatii.

| BlankWhite a răspuns:

Desi e datoria unui diriginte de a informa aceste lucruri, o poti suna si daca nu raspunde mergi cu un parinte/tutore la secretariat si intreaba.

| SkandallKamataru a răspuns (pentru BlankWhite):

Am rezolvat azi, multumesc oricum pentru sfat happy.