| andrei7892 a întrebat:

Acum un an am fost admis la Facultatea de Administratie si Afaceri.Din cauza unor probleme personale nu m -am putut prezenta la nici un examen, astazi am sunat la secretariat si mi s -a spus ca nu sunt exmatriculat dar urmeaza, am intrebat daca se mai poate face ceva si mi s -a spus ca nu.Mai pot rezolva ceva in situatia asta ..in afara faptului de a ma inscrie din nou la anul?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cel mai bine ar fi să iei legătura cu îndrumătorul de an, pe care l-ai avut. Dacă nu cunoști numele acestuia, întreabă-ți colegii. Caută-l dimineața la catedră de specialitate (fiindcă nu îl vei găsi la secretariat) și vorbește cu el. Îți va spune dacă se mai poate face ceva, iar daca zice că nu se mai poate, trebuie să accepți situația.

| andrei7892 explică (pentru floresdemayo):

De la secretariat mi s - a spus sa ma inscriu din nou la anul, ai idee daca daca pot repeta anul acum si sa nu mai fiu nevoit sa astept pana la anul viitor?

| andrei7892 explică:

?