| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei ce lucrează în benzinării pe post de casier/lucrator comercial, as vrea sa va întreb cum e sa lucrati cu programul de 12-24 si 12-48, adică o săptămână e de 12 cu 24 si cealalta e de 12-48 sau cum? Si cam ce salariu aveti? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

O zi 12 ore lucru, 24 liber si alta 12 ore lucru, 48 liber

spune și tu, nu-i fain?

| Iote a răspuns:

Nu stiu ce program stabileste seful tau. Dar poate fi 12 ore lucrate cu 24 ore libere, sau 24 ore lucrate cu 48 libere. Se mai dau zile libere pentru zilele nelucratoare in care tu ai fost la munca. Nu am auzit de 12 cu 48.