| nicupopescu a întrebat:

Pentru Melania Medeleanu: Ai incercat vreodata sa te lasi de meseria de jurnalist? daca da cit de mult ai putut sta departe de stiri si de toata nebunia din jurul lor? mersi de pe acum pentru raspuns

Răspuns Câştigător
melaniamedeleanu
| melaniamedeleanu a răspuns:

Da. De un milion de ori. Dupa fiecare Breaking News mai dificil, de fiecare data cand un politician m-a mintit in fata si mi-era mi-e rusine de rusinea lui, atunci cand un jurnal nu ne iese cum ne-am propus...sau pur si simplu dupa o vacanta in care viata arata altfel. Dar, fire slaba, n-am fost in stare niciodata sa -mi duc demersul pana la capathappy Har Domnului!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu as putea meseria de jurnalism este foarte frumoasa si ma pasioneaza