| AnnAnne a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de jurnalist?

5 răspunsuri:
| Amaya a răspuns:

O meserie solicitanta, dar frumoasa. Nu te plictisesti niciodata, in schimb iti ocupa foarte mult timp. Nu prea ai viata de familie, nici liniste, mai ales in primii ani cand iti doresti sa avansezi rapid. Cel mai important in aceasta meserie este sa iti placa ceea ce faci. Altfel, nu vei putea rezista stresului si agitatiei.

| BoOoMbOnik a răspuns:

E cool. Fundita? Mersi!

| Lynna a răspuns:

Dupa parerea mea este o meserie foarte provocatoare. Ai nevoie de anumite aptitudini pentru a fii un jurnalist bun.

| hummer24 a răspuns:

E marfa imi place da cred ca e si stresant uneori happy

| DeEuTzZa1999 a răspuns:

Pai este o meserie destul de grea dupa parerea mea, s-ar putea sa si supere pe unii oameni despre c se scriu despre ei. FUNDITA plzz