| CocoCosty2000 a întrebat:

Poste sa ami spuna cuneva cu ce pot vopsi un material gen cauciucu vreau sa vopsesc un flesh pentru ureche si nu stiu cum

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Eu am testat de vreo trei ori pe cauciucuri de bicicleta, am vrut sa le fac "retro", cu lateralele albe, culori acrilice Maimeri, si in conditii de maxim stres mecanic, cum e la cauciucurile de bicicleta, culoarea a tinut 6 luni. Eu zic ca a fost un experiment reusit.

| Allen1999 a răspuns:

Fleshul e mic dar poti sa il vopsesti in mai multe moduri.Cel mai bun mod este de a lua un tub de grafitti si al pune intr'un recipient mai mic si sa il pui acolomSau cu lac de unghi diluat cu acetona. Sper ca te-am ajutat.

| CocoCosty2000 explică (pentru Allen1999):

Pai si daca dau cu grafiti pe el in timp nu se ia culoare de pe el ca e un fel de cauciuc ciudat zici ca e silicon si mai am incercat si alte modalitati nu a mes se duce culoarea de pe el

| Alexandra93811 a răspuns:

Încearcă cu lac asa am facut si eu

| CocoCosty2000 explică (pentru Alexandra93811):

La ce ai facut tu?

| Alexandra93811 a răspuns (pentru CocoCosty2000):

Pe flas