| FlaviusZeta a întrebat:

Am un golf 4 si cauciucu de pe manerele de la usi pe dinauntru si cauciucu de pe bord din zona radioului a inceput sa se manance si vreau sal iau jos cauciucu ca arata urat. As vrea sa stiu cu ce sal iau jos ca sa nu zgarii plasticu ce ramane sub el?

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Incearca sa freci cu o bucata de material textil, eventual mai dai inainte si cu ceva diluant.
Dar iti spun de pe acum ca nu e chiar asa de simplu, o sa ai ceva de frecat...