| pinkii a întrebat:

Pot sa fiu fotomodel daca am o problema la nas? E mai umflat intr-o parte dar se vede numai din anumite unghiuri. Nu stiu cum sa rezolv problema asta. Am 16 ani si de abia la vara o sa vad daca ma pot opera ca poate am deviatie de sept. Multumesc mult pentru raspunsuri! :*

Răspuns Câştigător
| danyskete a răspuns:

Daca ai atitudine, nu esti complexata de problema si stii sa maschezi fara sa se observe ca vrei sa faci asta este ok. Aceste mici defecte se pot repara si mai tarziu...

Sper ca ti-am fost de folos!

4 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Nu cred ca conteaza neaparat asta conteaza foarte mult sa fii corpolenta( sa nu ai burta sa fii supla sa fii foarte slaba) si sa nu ai sanii foarte mari

| Curiosu a răspuns:

Daca imi trimiti o poza prin PM sa nu vada toata lumea, iti dau eu un raspuns...

| ireene a răspuns:

Nu conteaza atata timp cat sti unghiurile.Trebuie sa le ascunzi.

| WarD3n a răspuns:

Sincer nu cred ca nu ai putea ajunge fotomodel doar din cauza nasului ca daca e sa o luam pe din astea nici eu nu ma fac fotomodel ca am un cos pe frunte ...asta e o prostie un mic defect nu conteaza macar restul corpului sa fie frumos apropo dai un id de messsmug pup:*