| anonim_4396 a întrebat:

Poți da la Academia de Poliție chiar dacă nu ai învățat la profilul științe sociale?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti candida la admitere, indiferent de profilul liceului absolvit, daca indeplinesti conditiile prevazute pentru a candida.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am dat la Academia Militara din matematica desi facusem umanul. Am invatat singur matematica si am dat.

| InvatamProgramare a răspuns:

Da, daca treci de testul psihologic si nu ai nota scazuta la purtare si treci de probele de admitere