| anonim_4396 a întrebat:

Programator ori Dj (producer)?
Hey, imi fac studiile in domeniul IT dar produc muzica ca amator. Nu stiu ce profesie sa aleg pe viitor. Spre care domeniu sa ma focusez si pe care sa il las doar ca hobby?
Ambele imi plac la fel de mult.
Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta cu DJ nu e o meserie pe care sa o alegi tu... in cazul asta ea te alege pe tine.

| AlexICAAlexel a răspuns:

Programator,evident.Castigi mult mai mult ca si programator. Oricum, daca vrei, poti creea muzica in timpul liber, si daca ai noroc poate scoti un hit. happy