| d3liutza a întrebat:

Sa-mi zica cineva o intrebare interesanta, plss!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii, aici trebuie sa pui intrebari care te framanta, nu intrebari pentru a aduna multe raspunsuri sau pentru a face in asa fel incat altcuiva, cu o intrebare cu adevarat impotanta, sa primeasca mult mai greu un raspuns din cauza ca altcineva e prea ocupat sa raspunda la o intrebare fara niciun sens, dorind sa fie de folos. Asa cum fac eu acum raaspunzand la cererea ta, ca nici macar nu e o intrebare. Daca ai nevoie de un sfat noi iti suntem alaturi, dar daca nu, de ce mai incurci lumea cu astfel de cereri?

| d3liutza explică (pentru anonim_4396):

Mda...cam vreau sa adun raspunsuri ca sa ajung membru senior...

| anonim_4396 a răspuns (pentru d3liutza):

Incerc sa imi dau seama daca ai vorbit serios sau doar ai fost ironica. oricum, nu trebuie sa urmaresti lucrul asta. eu pana acum 2 zile nu am realizat ce rank am sau faza cu junioru sau senioru. pur si simplu cand intru pe TPU trec ore pana plec de pe TPU, numai sa nu am de dat meditatii, si sa fiu nevoita sa plec pe undeva.am incercat sa iti dau un sfat. ca sa ajungi membru senior trebuie sa raspunzi, nu sa pui intrebari. La ce te ajuta sa stii ca esti junior sau senior sau expert sau userul anului? la nimic. Atata iti ramane: satisfactia ca ai facut cuiva un bine raspunzand la o intrebare care il framanta.
iar daca ai fost ironica, nu ai decat. nu ma deranjeaza obrazniciile unor oameni mai putini importanti decat mine, intelegi?

| d3liutza explică (pentru anonim_4396):

Mersi oricum pentru ca m-ai informat cu acest lucru:''ca sa ajungi membru senior trebuie sa raspunzi, nu sa pui intrebari'', deoarece nu sunt de mult timp pe TPU

| d3liutza explică (pentru anonim_4396):

Si sa stii ca chiar nu am fost ironica dar daca te-am facut sa crezi asta, imi pare rau...eu doar am vrut sa fiu membru senior ca sa ii trimit un mesaj prietenei mele(ca nu pot pentru ca eu nu sunt senior)

| d3liutza explică (pentru anonim_4396):

Un sfat pentru tine ar fi sa nu vb asa cu oameni care habar nu ai cine sunt. am motivele mele pentru care nu imi dezvalui identitatea. oricum, sa ai o zi buna!

| H3Lp3r1 a răspuns:

Dc ai intrebat asta?

| d3liutza explică (pentru H3Lp3r1):

Pentru ca nu mai am inspiratie