| Mikysor17 a întrebat:

SA te angajezi la un salon de masaj erotic iti trebuie o scolaa de masaj sau ceva?

Răspuns Câştigător
| pufypuf a răspuns:

Buna. Nu iti trebuie, iti explica ei acolo ce ai de facut. Pe aici la noi asa este pana si in ziare sau unde au ei anunturi se precizeaza ca nu trebuie experienta. Si e si foarte banoasa meseria

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Ce vrei tu sa faci la salonul de masaj erotic de fapt? In mod normal, ca sa faci masaj ar trebui sa stii cum se face, deci sa faci niste cursuri. Daca "postul" este de prostituata de fapt, nu de maseur, nu-ti trebuie niciun fel de curs. Si experienta nu inseamna cursuri, experienta inseamna sa fi mai lucrat in domeniu. Asigura-te insa ca nu cauta de fapt prostituate, saloanele de masaj erotic sunt de fapt bordeluri cu o alta denumire.

| Danysan a răspuns:

Din cate am auzit nu iti trebuie asa ceva. Totusi din cate am auzit e oki daca ai mai avut contact sau ai mai lucrat in aceasta ramura a masajului.Bai termale etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci in primul rand niste cursuri de masaj. Am un prieten care face asta si inainte sa se angajeze, tot in cadrul firmei l-au invatat timp de 3 saptamani cum sa faca masajele. Abia apoi a inceput sa faca si el la altii.

Sper ca te-am putut ajuta!