| UmbraDeVulpe a întrebat:

Poti sa ai parte de masaj erotic la un salon care nu e pentru asa ceva?

21 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La cate nelamuriri din partea ta, văd aici, mai bine stai acasa si-ti faci singur acasa, masajul pe care il stim cu totii.

Bula
| Bula a răspuns:

Cauta astfel de masueze la benzinariile de la sosea, la hoteluri, sau da anunt in ziar /pe net.winking
Bani sa ai!

Răspuns utilizator avertizat
| Bula a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Exact! big grin
Femeile de pe strada, care se plimba si asteapta clientii. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Bula a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Le gasesti in toata lumea.
Practica ceea mai veche meserie din lume si, ulte stiu sa si maseze.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

în 24 Iunie | UmbraDeVulpe explică (pentru Bula):
Adica sa ma duc la benzinarii si sa intreb femeile de acolo daca practica astfel de masaj? Sau cum

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
vrei sa iei foc

| dullcat a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Solann a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Daca doresti sa ai parte de asa ceva, da esti obligat sa te deplasezi in alta localitate. Dar nu e obligatoriu sa fcai masaj erotic. Poti trai si fara. De aia nu exista peste tot.

| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Ghinion.laughing Cauti pe google serviciul si te duci acolo unde e mai aproape de orasul tau.

Răspuns utilizator avertizat
| VoidEternal a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Fa naveta atunci, boss.

Răspuns utilizator avertizat
| Solann a răspuns:

Nu. Fetele de acolo nu presteaza astfel de servicii.

Răspuns utilizator avertizat
| Solann a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Oricat si oricat, tot NU!
Daca esti dispus sa dai "oricat", da banii aia pe un drum pana in orasul care are ce vrei tu.