| Mikysor17 a întrebat:

Din ce castigi mai multi banii? Daca iti deschizi un salon de coafura manichiura cosmetica, sau salon de masaj erotic?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din amandoua scoti bani frumosi. Eu iti recomand prima varianta, pentru ca este mai ieftina si mai putin costisitoare la inceput, iar rezultatele le poti vedea imediat daca iti faci putina reclama si arata bine salonul.

Toata lumea are nevoie sa se tunda. E ceva ce facem de nevoie. Pe cand masajele le facem doar cand avem prea multi bani si vrem sa ne facem poftele. Acolo e posibil sa nu mai vina lumea.

E ca si cu firmele de sicrie si care se ocupa de inmormantare. Stii de ce au mereu succes? Pentru ca nu conteaza ce faci, lumea va deceda in continuare si are nevoie de serviciile tale.

Asa si cu coafura/tuns/manichiura/cosmetica.

Sper ca te-am putut ajuta!

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Mai Bine iti deschizi un Studio de Videochat.Nu ai prb cu nimeni si nu bate la ochi.

| SERIALS a răspuns:

Desigur ca salon erotic!

| pufypuf a răspuns:

Hey. Eu zic ca din masaj scoti bani frumosi. Saloane de cosmetica sunt peste tot, trebuie sa investesti o gramada de bani, apoi sa iti iei fete calificate. Pe cand un masaj erotic nu e la tot pasul...niste caprioare simpatice, discretie(probabil pentru fete), fa-ti reclama ca o sa mearga. Eu iti mai zic ceva.bani frumosi se fac si daca iti deschizi un studio de videochat.bafta