| bianka93 a întrebat:

sal! am si ew o mica intrebarebig grin sunt in clasa a 10 a si as vrea sa daw mai departe la Faclt de psihologie din Cluj.:d imi poate spune cineva cam ce se studiaza? e grew?big grin

1 răspuns:
| Doddel a răspuns:

Pentru asta trebuie sa citesti foarte mult de acum. e greu esti mult de invatat si trebuie sa te obisnuiesti de acum. e greu da. etapele dezvoltarii personalitatii. gandirea. lucruri legate de persoane mimica chestii din astea. iti trebuie si bani la facultatea asta
documenteaza-te de pe net.