| Be3bitza a întrebat:

Buna TPU ^.^ sUNT indecisa ...am si eu nevoie de sfaturille voastre daca ma puteti ajuta puppy dog eyes. Eu de mica am fost la liceul sportiv pana in clasa a 7 a dar am decis sa vin acasa pentru o trupa de dansuri si sa fac aici gimnastica si scoala numa ca imi era greu cu naveta si parca tot acolo is obisnuita. fie am facut clasa 8 a 9 si a 10 aici dar acum as vrea sa fac a 11 si a 12 la sportiv inapoi. Nu stiu ce sa fac ma gandesc ca daca ma intorc poate imi este grew sau... dupa voi asa unde credeti ca ar fi mai bine.Sa raman aici la liceul Dimitrie leonida Petrosani ^^ sau la Colegiul National sportiv "Cetate Deva" ma refer in legatura cu bacu si mai departe la o facultatesad dau funda celui mai bun sfat:* multumesc big hug

Răspuns Câştigător
| Comunity a răspuns:

Buna eu zic sa te asculti pe tine si sa hotarasti unde te simti mai bine, unde ti-a placut mai mult inainte si unde a fost mai usor. Mult sucess.

1 răspuns:
| Sevill a răspuns:

Eu zic sa ramai la liceul Dimitrie Leonida Petrosani pentru ca eu zic ca iti este mai bine acolo. Sper ca te-am ajutat. Funda?