| siminafive5 a întrebat:

Sal, cum pot acumula multe like-uri pe pagina de facebook? Am auzit ca se poate face ceva anunt cu pagina de facobook fara sa platesti.Imi puteti spune cum? Mie mi s-a spus ca trebuie sa intru la Admin Panel (Panoul de administrare) si sa dau pe Build audience (construiesteti audienta). si imi apar mai multe optiuni si eu trebuie sa dau parca pe Get more likes. Ceva de genu.Cand am incercat mie imi spunea ca trebuie sa platesc.Imi puteti explica cum trebuie sa fac? Dau funda

5 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Fa o poza sau mai multe cu tine goala si pune-le acolo
P.S da si mie link-ul dupa

| victorandrei a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

laughing) si are pana la 3 like uri garantat laughing)

| superdorex a răspuns:

Doar sa trimiti linkul paginii prietenilor tai si apoi sa-i rogi sa dea mai departe, le zici ca participi la un concurs ceva si iti spun ca va functiona sigur!

| victorandrei a răspuns:

Pai normal ca trebuie sa platesti, din ce crezi ca "traieste" facebook- ul? Din reclame si din prostii care au cumparat actiuni cu 100 euro si acum le vand cu 25 laughing)

| III_Johnny_1992 a răspuns:

Foloseste http://bit.ly/12U8xJt e un site de tip social exchange tot ce trebuie sa faci este sa aduni coinsuri si sa le folosesti pentru pagina ta.