| robert8289 a întrebat:

Sall all.Am si eu o mica problema. Chestia e ca vreau sa urmez o cariera de ing proiectant si nu stiu la ce profil sa dau la liceu. Eu m-am gandit la mate-info. Intrebarea e: pot da la mate info sau trebuie sa dau la un profil specializat in acest domeniu?

Răspuns Câştigător
| lostcontrol12 a răspuns:

Poti da la mate info, iti va fi mult mai usor in facultate.Si eu sunt pe cale sa devin inginer.dar am venit de la stiintele naturii, si la unele materii chiar mi-a fost greu. Du-te cel mai bine la mate-info, o sa te ajute mult.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat