| elisei2012 a întrebat:

Sall,care este cel mai bun liceu din Galati? unii zic ca candva unii lva vreau sa intru la profil mate-info sau daca putei sa imi prezentati toate liceele bune si sa imi dati un sfat, si sa fie si intr-o zona favorabila nu cu golaneala etc

8 răspunsuri:
| lextar113 a răspuns:

Buna,cel mai bun liceu din galat esite Vasile Alecsandri, media pe liceu fiind 9, 18

| elisei2012 explică:

Pardon CNVA

| elisei2012 explică:

Okk s cine poate sa-mi spuna s altele si daca stiti si cum este de exemplu CNVA cum este acolo etc s mai multe licee

| lextar113 a răspuns (pentru elisei2012):

E primul liceu din Galati. Si cel mai cunoscut. In liceul acela sunt doua tipuri de elevi. Tocilari si fitosi. E mai mult un liceu de fite. Dar diploma de Cnva conteaza foarte mult.

| elisei2012 explică:

Media de admitere atc si altele daca se poate

| lextar113 a răspuns (pentru elisei2012):

Pai mate info 9, 56, mate info-engleza:9, 80, stiinte ale naturii -engleza:9, 67, filologie-engleza:9, 45 stiinte sociale : 9, 39. Funda? Pls

| elisei2012 explică:

Okkk am aflat si d altundeva ca anul trecut a fost primul d p tara e cel mai bun etc, dar despre CNMK cum este acolo, sunt prefesori mai duri sai mai ingaduitori?

| XcoverXcXx a răspuns:

Lva