| denis0202 a întrebat:

Buna,as vrea sa intru la un liceu de mate info din Timisoara.Problema este ca nu ma pricep cu liceele. Spune mi te rog un liceu de mate info din Timisoara.Mersi

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

La "Grigore Moisil", la specializarea mate-info, ultima medie este 9.17.

La Liceul Pedagogic "Carmen Sylva" ultima medie de admitere, la disciplina Matematica-Informatica, este 8.09.
La Colegiul National Banatean, tot la mate-info – 8.46.
Urmeaza Liceul Teoretic "N. Lenau" – 8.45.
La Colegiul National "C.D. Loga" – 8.90 la Stiintele Naturii si 8.74 la Mate-Info.