| alecsz2011 a întrebat:

Sall ma cheama alecs si vreau sa va intreb ceva...nu stiu ce sa fac mai deaparte acum mis in cls8 si tot ma bate gandul sa ma duc la liceul sprtiv. dar e o problema eu joc fotbal la o echipa si nu as lasao pentru liceul sportiv pentru ca trebuie sa fac naveta si noah. pierd multe antrenamente si meciuri...la mine la liceu este cu profil tehnologic oare la ce m-as putea duce in afara de mate-info? pls

Răspuns Câştigător
| dydy1 a răspuns:

Incearca bio-chimie sau stiinte sociale.sunt cele mai usoare:d.
Eu sunt la mate-info si e greu.mai ales daca faci naveta nu o sa ai timp suficient pentru invatat care trebuie sa fie non-stop:p.
Eu regret ca am ales mate-info dar nha asta e:d...insa m-as transfera la bio chimie:p iar de sportiv nu o sa poti pentru ca daca ai deja un antrenament acolo o sa ai in fiecare zi de cate 4 ore... sper ca te-am ajutat:p.

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Nici la liceul sportiv nu o să intri cu gramatica asta.

| Cuzapanu a răspuns:

Si eu sunt clasa a 6 si vreau sa ma duc la liceul sportiv eu te-as sfatui ca daca iti place si ai ambitie sa te duci nu rata sansa

| Yasemin3 a răspuns:

Alege ştiinta ştiinta e mai buna e mai uşor şi eu chiar iubesc ştiinta