| Skrillex9000 a întrebat:

Trec cls IX la liceul cu program sportiv Galati, si sunt curios cum este oare la acest liceu, cate ore se fac pe zi? fac antrenamente? la ce dau teza? sunt pe clasa de fotbal.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si liceele cu program sportiv au acelasi program ca si acele licee profesionale. Faceti ore de zi si apoi sunt acele saptamani de „practica„.La asa zisele licee profesionale se practica profesiunea aleasa, in czaul tau forbalul.O saptamana lunar faceti aceasta practica, fotbalul.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi materiile & nr de ore la linkul :
http://www.tvrcs.ro/trunchi_comun.php

La "LPS" dai următoarele teze :

"* Teza la Limba si literatura romana
* Teza la Limba moderna 1
* Teza la Biologie
* Teza la Pregatire sportiva teoretica" - SURSA :
http://www.isjbn.ro/upimg/MEN%2062281-11102013%20Discipline%20TEZE.PDF

Toate cele bune.

| KilluaZoldyck a răspuns:

Dai teza la 4 obiecte(nu stiu care sunt ca nu am auzit profil de fotbal) si faci 6-7 ore(asa fac eu la un liceu de top de restul nu stiu)

| Skrillex9000 explică (pentru KilluaZoldyck):

La care liceu esti tu?