| GeorgianaGeo1 a întrebat:

Sall! Si mie mi se pare o intrebare stupida : Miley Cyrus a murit?

Răspuns Câştigător
| Izu.Punk a răspuns:

E vie din pacate. Funda?

81 răspunsuri:
| Psihologul a răspuns:

Din pacate NU!

| Sofffie a răspuns:

NU a murit.

| al3xby3x a răspuns:

Nu normal ca nu a murit big grin doamne fundita?

| Andy_2997 a răspuns:

N-am auzitstraight face Nu cred.

| ChRoM a răspuns:

Nu in nici un caz :)) daca ar fi murit ar fi trebuit sa scrie pe wikipedia si data decesului zic eu http://ro.wikipedia.org/wiki/Miley_Cyrus

| RockIsLife a răspuns:

Nu, nu a murit din cate stiu eu.love strucklaughing

| Antonik a răspuns:

Nuu.nu a murit. asa s-a zis si despre zac efron dar nu este adevarat.
pup:* fundita?

| Alexandru a răspuns:

Da. Acum iti scriu de la sectia de politie. Sunt anchetat pentru uciderea ei pe trecerea de pietoni. Am omorat-o pe loc. Nu as fi vrut totusi sa moara din prima dar... ce sa-i fac? Am baut cam multa bere si am uitat piciorul pe acceleratie.

| together4ever a răspuns:

De unde ai luat asta?

| Sofffie a răspuns:

Au fost unele zvonuri : http://www.bestmusic.ro/......11754.html

| lil_2808 a răspuns:

Nu... sunt doar zvonuri idioate!

| darrio2007 a răspuns:

Daca murea nu vuiau ziarele si tv? Asa ca nu a murit.

| Stefania a răspuns:

Nuuuuu

| ġคвÿ a răspuns:

Nu cred

| Alina21n a răspuns:

Am vrea noi laughing)) dar nu, nu a murit straight face

| Xonia a răspuns:

Nu, nu a murit.
Daca murea arata la tv la stiri.

| abstract3D a răspuns:

laughing da a murit de bine uni spun pun niste zvonuri care nu sunt adevarate

| Vizitiul a răspuns:

A murit la noi in tara, a fost lovita de avion pentru ca era cu, "capul in nori".

| SunShine a răspuns:

Miley Cyrus nu a murit. Niste Hakkeri i-au spart contul si au spus ca a murit By3 kiss

| Anileda a răspuns:

Nu

| rosesonfire a răspuns:

Nuuuuu

| Merilynne a răspuns:

Nu, stai linistita nu a murit... unde ai auzit si porcaria asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu.
Nu a murit
Sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... daca ar fi murit ar fi aparut si pe site-ul ei oficial!batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ... ...daca ar fi murit ar fi aparut si pe site-ul ei oficial! batting eyelashes

| F_5241 a răspuns:

Nu a murit .

| eu_4591 a răspuns:

As vrea eu .

| MelissaGreenEyes a răspuns:

Nu a murit inca mai traiestelaughing

| Kiddo_2770 a răspuns:

Nu cred ca am avea noi norocu` astaoh go on

| TestoasaRoz a răspuns:

Normal ca nulaughing cum ti-a venit ideea asta?laughing