| Mitsuu a întrebat:

Cred ca este o intrebare cam stupida, dar va place Hannah Montana? Sau Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| hannahmiley a răspuns:

Da

| Mitsuu explică (pentru hannahmiley):

Scuzee... Nu mi-o lua in nume de rau dar am gresit, nu tie trebuia sa iti dau fundita. big grin

9 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

Da, e chiar draguta...si nu cred ca e o intrebare stupida si chiar dc am 13 ani inca mai ma uit l hannah montanabig grin

| User a răspuns:

Si eu cred ca e stupidalaughing

| d33a a răspuns:

Mie nu imi place deloc dar are o melodie care e chiar draguta : party in the USA

| julia_6595 a răspuns:

Miley si Hannah sunt una si aceiasi persoana.

| KiduuPink a răspuns:

Demi Lovato e o draguta si Miley.
Amandoua sunt prietene si se inteleg bine atunci ele sunt cele mai tari a am uitat si Selena Gomez toate trei sunt prietene bune.

| alinapp12345 a răspuns:

Sigur! dar sa stiti ca si demi e normala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| alexandrutza_6922 a răspuns:

Da e foarte super :X