| GeorgianaGeo1 a întrebat:

Sall! Si mie mi se pare o intrebare stupida : Miley Cyrus a murit?

Răspuns Câştigător
| Izu.Punk a răspuns:

E vie din pacate. Funda?

81 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Am scris pe google miley cyrus si se pare ca e vie mai mult e devastata ca s-ar desparit de iubit...
http://www.bestmusic.ro/......88064.html

| darrio2007 a răspuns:

Daca murea nu vuiau ziarele si tv? Asa ca nu a murit.

| Vizitiul a răspuns:

A murit la noi in tara, a fost lovita de avion pentru ca era cu, "capul in nori".

| Minks a răspuns:

A murit

de sete

| Laura a răspuns:

Nu scăpăm aşa uşor de ea. Dar îmi place cum gândeşti laughing

| Alexandru a răspuns:

Da. Acum iti scriu de la sectia de politie. Sunt anchetat pentru uciderea ei pe trecerea de pietoni. Am omorat-o pe loc. Nu as fi vrut totusi sa moara din prima dar... ce sa-i fac? Am baut cam multa bere si am uitat piciorul pe acceleratie.

| Xonia a răspuns:

Nu, nu a murit.
Daca murea arata la tv la stiri.

| Merilynne a răspuns:

Nu, stai linistita nu a murit... unde ai auzit si porcaria asta?

| ChRoM a răspuns:

Nu in nici un caz :)) daca ar fi murit ar fi trebuit sa scrie pe wikipedia si data decesului zic eu http://ro.wikipedia.org/wiki/Miley_Cyrus

| Georgyana98 a răspuns:

Nu a murit!

Miley Cyrus nu e moarta, confirma reprezentantii vedetei de la Disney, dupa ce pe Internet au aparut mesaje prin care se transmitea faptul ca ` Hannah Montana ` a murit intr-un accident.

`Fanii` lui Miley se tin de sotii. De aceasta data au mers cam departe. Un hacker, om fara ocupatie, i-a spart contul de pe YouTube si a postat mesajul :

`Sunt Mandy si am niste vesti foarte triste… suntem foarte intristati sa va spunem ca Miley a murit in aceasta dimineata dupa ce a fost lovita de un sofer beat`.

`Miley ne-a spus ca daca vreodata i se intampla ceva, atunci trebuie sa-i anuntam pe fanii ei intai… Odihneasca-se in pace. Draga, iti vom simti lipsa foarte mult`.

Si, pentru a fi cat mai (in)credibil, hackerul a postat single-ul lui Miley Cyrus, `Goodbye`.

Bineinteles ca a fost doar o gluma de prost gust, dar nu e prima data cand Miley are probleme din cauza hacker-ilor.

fundabatting eyelashes

| Anileda a răspuns:

Nu

| Meli a răspuns:

Buna! Dacă ar fi murit, presa ar fi anunţat asta. De obicei veştile rele se află foarte repede. Probabil este o glumă proastă făcută de cei care nu o suportă.
Asa ca stai linistita! Miley Cyrus traieste! big grin

| Kiddo_2770 a răspuns:

Nu cred ca am avea noi norocu` astaoh go on

| Sconcsiş a răspuns:

laughing ce tare. logic ca nu

daca ti se pare stupida de ce ai mai pus-o?

| Stefania a răspuns:

Nuuuuu

| mihaelutzamy a răspuns:

Neah

| Psihologul a răspuns:

Din pacate NU!

| Alina21n a răspuns:

Am vrea noi laughing)) dar nu, nu a murit straight face

| eu_4591 a răspuns:

As vrea eu .

| deia a răspuns:

Http://www.bestmusic.ro/......11754.html

Asa s-a spus si despre Zac Efron, dar nu este adevarat.

| SunShine a răspuns:

Miley Cyrus nu a murit. Niste Hakkeri i-au spart contul si au spus ca a murit By3 kiss

| anotherhumanbeing a răspuns:

Daca ti se pare stupida de ce o mai pui?
si daca murea garantat aflai mai intai din alte locuri nu de pe TPU, ok?
si acum ia sa vad cui ii dai funda.
laughing

| lil_2808 a răspuns:

Nu... sunt doar zvonuri idioate!

| RockIsLife a răspuns:

Nu, nu a murit din cate stiu eu.love strucklaughing

| Antonik a răspuns:

Nuu.nu a murit. asa s-a zis si despre zac efron dar nu este adevarat.
pup:* fundita?

| Sofffie a răspuns:

NU a murit.

| Sofffie a răspuns:

Au fost unele zvonuri : http://www.bestmusic.ro/......11754.html

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Nuu rolling on the floor

te ar deranja daca ar muri?straight face

| ġคвÿ a răspuns:

Nu cred