| GeorgianaGeo1 a întrebat:

Sall! Si mie mi se pare o intrebare stupida : Miley Cyrus a murit?

Răspuns Câştigător
| Izu.Punk a răspuns:

E vie din pacate. Funda?

81 răspunsuri:
| F_5241 a răspuns:

Nu a murit .

| rosesonfire a răspuns:

Nuuuuu

| MelissaGreenEyes a răspuns:

Nu a murit inca mai traiestelaughing

| meandyou199 a răspuns:

Nu a murith nisthe hackeri au iau spart parola la cont pe youtube si au bagat un filmulet in care arata cum o calka masina ... dar nu este adevarat NU a murith Traiesthe funda ?

| TestoasaRoz a răspuns:

Normal ca nulaughing cum ti-a venit ideea asta?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... daca ar fi murit ar fi aparut si pe site-ul ei oficial!batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu.
Nu a murit
Sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ... ...daca ar fi murit ar fi aparut si pe site-ul ei oficial! batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit nisthe hackeri au iau spart parola la cont pe youtube si au bagat un filmulet in care arata cum o calka masina... dar nu este adevarat NU a murit Traiesthe funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murith nisthe hackeri au iau spart parola la cont pe youtube si au bagat un filmulet in care arata cum o calka masina ... dar nu este adevarat NU a murith Traiesthe funda ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit nisthe hackeri au iau spart parola la cont pe youtube si au bagat un filmulet in care arata cum o calka masina dar nu este adevarat NU a murit Traiesthe funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca darolling on the floor, deoarece va deveniiiiii Britney Spears.laughing

| Simona a răspuns:

Nu, dar nu mai are mult...

| ºPishcotº a răspuns:

Nu manlaughing). N-a muritoh go on. E bine mersilaughing. Poi iti dai seama daca murea:OO:O:. Numai despre asta s-ar fi vorbit la stirilaughing. Byelaughing

| deny a răspuns:

Da a murit intr-un accident pentru ca nu stia sa mearga cu masina ca sa prostit cu totul nu inteleg de ce toata lumea vb despe miley cyrus / hanni montania este o prefacuta si nici macar nu stie sa cante e o afoana

| together4ever a răspuns:

De unde ai luat asta?

| DeDii a răspuns:

Nu. din pacate...as vrea eu...

| clofu a răspuns:

O confunzi cu eroii din pokemon?laughing) echipa racheta ...ha
ha
hee hee
condoleanteeehee hee

| PureCherry a răspuns:

Nu a murit!

Miley Cyrus nu e moarta, confirma reprezentantii vedetei de la Disney, dupa ce pe Internet au aparut mesaje prin care se transmitea faptul ca ` Hannah Montana ` a murit intr-un accident.

`Fanii` lui Miley se tin de sotii. De aceasta data au mers cam departe. Un hacker, om fara ocupatie, i-a spart contul de pe YouTube si a postat mesajul :

`Sunt Mandy si am niste vesti foarte triste… suntem foarte intristati sa va spunem ca Miley a murit in aceasta dimineata dupa ce a fost lovita de un sofer beat`.

`Miley ne-a spus ca daca vreodata i se intampla ceva, atunci trebuie sa-i anuntam pe fanii ei intai… Odihneasca-se in pace. Draga, iti vom simti lipsa foarte mult`.

Si, pentru a fi cat mai (in)credibil, hackerul a postat single-ul lui Miley Cyrus, `Goodbye`.

Bineinteles ca a fost doar o gluma de prost gust, dar nu e prima data cand Miley are probleme din cauza hacker-ilor.

| silence a răspuns:

Normal ca nu big grin din pacate sad no talking

| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Nu nu a murit acum primesc funda?

| Panda15 a răspuns:

Nuuulaughing doamne de unde le scoateti.

| Lalysuka a răspuns:

Nu a murit! Din moment ce da interviuri si canta in continuare inseamna ca e vie!

| PeeWeeVi a răspuns:

Nu, nu a murit doar si-a schimbat look-ul dintr-o fetita inocenta intr-o fata rea care vrea sa atraga atentia.

| bxxt a răspuns:

Daca ar fi murit nu ar fi pupat-o pe toate pertile ca si pe mj si ai fi vazut peste tot la tv...in plus ai vedea o gramada de obsedate care scriu peste ot pe net cum au fost la inmormantarea lui miley si au vorbit cu ea...minciuni.asa parca se zicea ca a murit si cleo

| Charger a răspuns:

Daca ar fi murit aici ar fi scris prima data
daca nu. sunt doar guri rele care vorbesc:)
http://www.mileycyrus.com/

| al3xby3x a răspuns:

Nu normal ca nu a murit big grin doamne fundita?

| abstract3D a răspuns:

laughing da a murit de bine uni spun pun niste zvonuri care nu sunt adevarate

Răspuns utilizator avertizat
| booboorooza a răspuns:

Nu! Este doar o barfa! Nu crede... Nu tot ce zboara se mananca tongue