| valentinho a întrebat:

Sall.Stie cineva ce ore se fac la stiintele naturi?

Răspuns Câştigător
| swet girl 22 a răspuns:

Romana matematica engleza franceza, istorie, geografie, biologie, fizic, chimie, religie, ed fizic, logik si argumentare, informatica,. accentul se pune pe biologie si pe chimie. funda!

3 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Biologie big grin

| MentalDisorder a răspuns:

Este mai mult decat edificator: http://www.cnpr.warpnet.ro/romana/sn.htm

| MentalDisorder a răspuns:

@thelol, nu stiu ce ti-a venit sa dai stupidul, cand tu ai oferit un raspuns de toata jena.Insa eu nu ma voi cobori la nivelul tau.Probabil ai doar 10 ani.