| anonim_4396 a întrebat:

Ce se face la stiintele naturi in a noua

4 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Manualul se numeste Biologie pentru clasa a9a, si cuprinde:varietatea lumii vii, celula-unitatea structurala si functionala a lumii vii, ereditatea si variabilitatea lumii vii, multe scheme, desene, recapitulare.

| Ellena a răspuns:

Pai se face fizica, biologie, chimie, mate...se da teza la romana, mate si la alegere 2 dintre: biologie, fizica, chimie.
pa`pa

| petronela_4784 a răspuns:

Obiectele cu cele mai multe ore pe care le vei avea sunt:chimia, matematica, fizica, biologie si romana! De asemenea vei face si :istorie, geografie, spor, desen, muzica, latina, 2 limbi straine, religie! Sper sa nu fi uitat niciun obiect! Mult succes!

| petronela_4784 a răspuns:

Obiectele cu cele mai multe ore pe care le vei avea sunt:chimia,matematica,fizica ,biologie si romana!De asemenea vei face si :istorie,geografie,spor,desen,muzica,latina,2 limbi straine,religie!Sper sa nu fi uitat niciun obiect!Mult succes!