| Denys144 a întrebat:

am si eu o intrebare daca am sters cu picul la evaluarea nationala si apoi am scris cu capatul celalalt imi anuleaza lucrarea?

Răspuns Câştigător
| SongokuJR a răspuns:

Nu stai calm nu ti-o anuleazawinking Ti-o anula daca scriai cuvantul incorect sau faceai o ditamai taietura, dar atata timp cat ai modificat-o nu si nu ai taiat (depinde de regulament) nu ai de ce sa-ti faci grijiwinking

| Grimalkin a răspuns (pentru SongokuJR):

Să-ţi anuleze lucrarea dacă ai scris un cuvânt incorect?! straight face

| SongokuJR a răspuns (pentru Grimalkin):

Aham asa a fost la testul nostru sincerstraight face