| Antonia_Maia_1990 a întrebat:

Daca stergi cu picul pe foaia de examen de la Evaluarea Nationala, dar doar stergi, nu scrii peste cu picul, ti-o anuleaza?

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Claaar! E de arbitraj VAR! happy
Cum te-ai gandit tu sa stergi cu pic-ul? De ce nu ai avut o guma, o rola corectoare, o calimara cu cerneala simpatica...
Daca in normele metodologice scrie ca trebuie sa tai cu o linie, asa faci! E loc de negociere? Nuuuu!

| andreea567890123 a răspuns:

Eu am făcut asa pentru ca profa de pregătire mi-a zis astfel sa fac, deci nu ti-o anulează.