| AdrianDinamo a întrebat:

ce salariu are un ofiter de politie si cam cat dureaza scoala? OFER FUNDA

6 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Dureaza 4 ani si ai un salariu intre 2.500 si 4.000 de lei ( Cand capeti vechime ). Mult succes! Eu vreau sa ma fac IT happy

| khwewljewew a răspuns:

4 ani dureaza; 1.900 si 4.000 de lei.

| TofanCristi a răspuns:

Toata lumea face 2 ani de scoala. Costurile scolarizarii sunt suportate integral de stat, cheltuielile tale fiind legate strict de admitere.

Un ofiter de politie castiga lunar intre 1.900 si 4.000 de lei.

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Dureaza 2 ani scoala ...si salariul e in jur de 1500 2000 lei.

| SoRiNaQo a răspuns:

Salariu e intre aproximativ 2.000 si 4.000 de lei iar cum adica scoala? Sau te referi la Academia de politie?