| costinvlad a întrebat:

Sall. TPU. Daca as deschide un service GSM Software de reinstall Windows si Reflash Android la mine in casa, as cere un pret de 20 de lei la windows si 25 de lei la Android, cate persoane ar veni daca ar fi la mine in casa si fara autorizatie, dar ma pricep? SI ce venit as face pe luna? Ms Mult si Funda.

Răspuns Câştigător
| Dexter21 a răspuns:

Fara autorizatie n-ai cum sa ti deschizi afacerea asta happy se poate si la tine acasa dar ai nevoie de autorizatie pentru asta altfel e ilegal daca n-ai o autorizatie pentru asta,

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vor veni cativa. Dar pe langa ei vin si cei de la ANAF.

| costinvlad explică (pentru darrio2007):

Dar taxa cat se plateste cu autorizatie?

| darrio2007 a răspuns (pentru costinvlad):

Nu stiu, ca nu am facut asta niciodata. Te poti interesa, ca nu e mult. Mai mult te-ar costa amenda, daca lucrezi fara autorizatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gândește-te și la urmări. Cu cât vin mai mulți, cu atât te înfunzi mai repede.