| costinvlad a întrebat:

Daca reinstalez windows fara licenta(Versiunea gratis de la Microsoft) si cer 25 ron, iar la Android pentru root cer 30 ron, iar reflash stock rom(Android OS) 30 ron cate persoane ar veni zilnic? Ms frumos.

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Pune anunt pe OLX sau pe OKAZII sau lipeste niste fluturasi pe stalpi in jurul casei si vei afla raspunsul singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In prima faza mai putine, dar dupa ce te faci cunoscut, clientii fiind multumiti poti avea si 5-7 persoane pe zi. Succes!