| anonim_4396 a întrebat:

de ce credeti ca ar fi mai bine sa ma apuc de baschet sau tenis? Sunt baiat am 1, 82 m >1617 ani. pareri

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti recomand sa te apuci de baschet fiindca esti destul de inalt dar eu am 1.75 si am 13 ani jumate si fac rugby si sunt alti si mai inalti ca mine multa bafta!

| DjCristian a răspuns:

Da, nici o data nu e tarziu sa te apuci de un sport, te va dezvolta fizic si psihic, daca ai noroc si esti talentat si in plan profesional. Important e sa nu fumezi, sa ai o alimentatie echilibrata sa consumi apa, fructe, legume. Te poate ajuta mult daca respecti anumite reguli de baza.

| stefaniastefi a răspuns:

Baschet

| ega30 a răspuns:

Asta depinde de tine ce te pasioneaza mai mult. Dupa inaltime tiasi spune sa mergi la baschet sa te poti inalta tot mai mult

| RandomAnonim a răspuns:

Pai baschetul e mai masculin si tenisul e cam feminin