| Paul13 a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj. Daca vreau sa fiu politist m-ar afecta tatuajul?

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Salut,stiu ca la politie nu prea ai voie cu tatuaje, cercei si chesti d'asteahappy

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca esti admis la academia de politie daca ai tatuaje

| M1hai a răspuns:

Daca vrei la academia de politie nu te va primi cu tatuaje si alte chestii!

| Mozurov a răspuns:

Depinde unde il ai facut si ce reprezinta.Totusi daca vrei sa dai la academie ca sa nu ai nici un fel de probleme la admitere (si anume la medical, caci atunci te verifica de tatuaje) nu iti face.

| johnsmith1890 a răspuns:

Nu ai voie cu semne particulare: gen tatuaje, cicatrici, alunite vizibile mari.

| Anonim190987 a răspuns:

Daca vrei sa dai la academia de politie trebuie sa fii un om serios fara tatuaje, cercei, chestii...