| alexandrandrei23 a întrebat:

vreau si eu idei de decorat clasa cat mai repede si am nevoie pana pe 1 adica maine help me

Răspuns Câştigător
| Kissy123 a răspuns:

Phai...mult rosu cu alb:
prosop rosu sau alb...
sorui albe sau rosii
creta rosie si alba pusa din belsug...
aaaa.nu ghirlanda...
sfori de alea mai groase sa le agatati...
fata de masa pentru catedra...rosie sau alba sau ambele sau cv de 1 martie
felicitari...desene.huse rosii...
jaluzele rosi sau albe...nu stiu ce ar mai putea fi si alte ornamente rosii si albe:*

1 răspuns:
| Lolll a răspuns:

Multhe baloane. Daca ai mese ai putea pune si veze cu florii.Hartie creponata de aici colo.La usa de exemplu ai putea pune un martisar si sa faci o inimioara din hartia creponata.Desene si altele despre primavara...