| anonim_4396 a întrebat:

Aveti sau ati avut cutie cu amintiri? Cum ati decorat-o si ce ati pus in ea?big grin Vreau sa-mi fac una si am nevoie de idei asa ca o sa ma inspir de la altii.

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Buna happy
Da am avut.Pai gasisem o cutie, si am pictat-o, am desenat pe diverse lucruri.In ea am pus poze cu persoane dragi, mici cadouri pe care le primeam, mi-am facut si jurnal si mi l-am pus acolo etc happy

| Aasdfghj a răspuns (pentru mihaelaa18):

Eu ma gandeam sa o vopsesc dar nu stiu daca o sa arate ok sad Tu ce ai folosit ca sa o pictezi?

| mihaelaa18 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Eu am vopsit-o cu acuarele, si a iesit dragut. Poate iese bine si daca o vopsesti, nu ar avea de ce sa iasa urat!

4 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Buna pai in acea cutie, poti pune poze mai rare cu persoane dragi/pierdute sad, un jurnal scris mai de mult, un lantisor/un obiect de valoare primit de la cineva mai special, pe cutie poti scrie Memories si sa fie colorata in albastru, rosu, sau sa fie alba.

| ionutalex13 a răspuns:

Da.este de lemn.are forma dreptunghiulara culoare maro deschis.ce am pus in ea anumite obiecte batiste anumite poze