| qwertym a întrebat:

Salut! Acusi ma angajez la tazz, dar am o problema(ghiozdanul de la tazz)nu stiu unde sa il las eu avand program de la 8-14:00 scoala. Nu vrea sa il car tot timpul pe la scoala, etc. Cei care lucreaza la tazz! Orice idee o apreciez.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Il lasi acasa, ca oricum trebuie sa mergi dupa scoala sa lasi geanta cu cartile, sa te schimbi, sa mananci si apoi sa pleci la jobul asta part-time.

| Lioana a răspuns:

Pai nu faci livrari cand esti la școala. Lasa-l acasa si il iei cand termini cu școala.

| LordCristobal a răspuns (pentru Lioana):

Păi și dacă programul lui la Tazz incepe fix la ora 14:00 nu are ce face.
A avut dreptate Georgiajo

| Lioana a răspuns (pentru LordCristobal):

Programul la Tazz e flexibil. Si apoi trebuie sa mearga acasa sa manance. Daca merge la munca pe nemancate se imbolnaveste.

| suntserios a răspuns (pentru LordCristobal):

Programul lui tazz incepe cand vrei tu nu cand vrea tazz

| ReddY25 a răspuns:

Îl dai cuiva

| Georgiajo a răspuns:

Vorbeste cu cineva sa iti depoziteze ghiozdanul, la omul de servici, roaga un prof