| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 14 ani vreau sa ma apuc de cantat am voce am unde sa inregistrez(acasa am echipament de incepator) stiu sa scriu versuri foarte bine dar am cateva mici probleme nu gasesc negative interesante si n-am cine sa ma ajute cu editatu (sa le zic sa puna un tip de sunet la inceput /mijloc/sfarsit de melodie etc)

1 răspuns:
| Ionut555 a răspuns:

Sall. Uite id-ul meu predaionut180. Te pot ajuta la versuri, compun de ceva timp, dar nu am unde sa inregistrez, nu am echipament, daca esti interesat de versuri ti-am dat id-ul.