| Laur18 a întrebat:

Am 18 ani si vreau să dau în armată ca soldat gradat profesionist,vreau să știu in ce constă meseria asta, ce faci zi de zi in aia 8 ani in care trebuie sa stai la ei. Vreau sa răspundă cei care cunosc situația nu cei care își dau cu părerea, mulțumesc.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Program zilinic ca la orice intreprindere, serviciul pe unitate cand stai mai mult de 24 de ore, aplicatii, misiuni de la cateva zile la cateva luni sau chiar un an, etc. Nu poti sa intelegi daca esti doar civil. Eu sunt pensionar militar dar as lua-o oricand de la capat.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

@ VladȚepeș88. Stii ca pentru asta ti se poate bloca sau sterge contul?

Răspuns utilizator avertizat