| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,am avut un interviu la Dedeman și am aflat ca sunt acceptat și o sa lucrez pentru ei,problema e ca nu știu cu se se mănâncă nu știu nimic. e un domeniu total nou, câteva sfaturi?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

O să ți se spună la fața locului, toate atributiile. Oricum, e ușor. Să fii conștiincios si amabil cu clientii magazinului, atât.
Unde nu știi, e preferabil să intrebi, decât să greșești.
Felicitări, ai un job! happy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu cand ai mers la interviu, nu ai mers conform unei oferte de job?
Ce scria in oferta respectiva?
Ce pozitie si atriburii ai de indeplinit, pentru jobul avertizat?

| dannyel86 a răspuns:

Vei invata totul din mers. Nimeni nu se naste atotcunoscator.
Casca ochii, ciuleste urechile si vei capata experienta. Intreaba, acolo unde ai nelamuriri.
Sper, macar, ca stii pentru ce post ai aplicat. Restul vine de la sine.

| haileewatson a răspuns:

Pai….pentru asta era interviul. Sa pui intrebari si sa te lamuresti despre ce e vorba.