| babyangel a întrebat:

Cum dai ignore cuiva pe messenger?

10 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Il stergi din lista. Apoi te duci sus la Messenger-preferinte-ignor list- si acolo dai add si scrie id ul pe care tu tocmai l ai sters (scrie l pe o foaie inaine) si... dai ok. el va aparea pe acea lista. nu va mai fi pe lista de mess. Daca doresti sa l scoti de la ignore, ii dai remove din acea lista, si apoi ii dai din nou add in lista ta de mess. Sper ca te-am ajutat!

| ZuuZaaA a răspuns:

Dai la sus la Messenger, apoi dai la Preferences, daii la add, scrii id acolo cui vrei sa-i dai ignore si gata treabahappy
Succeshee hee :*

| ZuuZaaA a răspuns:

Am uitat sa spun ca trebuie sa il stergi din lista si dupa ce dai la Preferences trebuie sa dai la Ignore list si apoi dai add scuze...nu stiutiu ce am azi...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite clik dreapta pe ala care vrei sa il scoti dai delete apoi il cauti la adres book si dai clic pe el ca si km ai vrea sa vb apoi dai acolo sus ignore gata tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima dat' il stergi de pe lista... apoi, dai la MESSENGER -PREFERINTE-IGNORE si acolo dai klik pe add si zcri acolo id-ul pe care vrei zai dai ignore... ZUCCEZ MAIwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu mod : sterge id-ul din lista ta, apoi da la Address Book, acolo iti v-a aparea id-ul acelei persoane. Da click pe el si va fi la fel ca si cum ai vorbi cu aceea persoana, dar langa poza lui scrie add user si ignore user, dai pe ignore user si gatabig grin sper sa reusesti happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum stergi depe preferinte ignor list de tot sa nu se vada id?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles nimica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offline iti apare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu