| helpme1 a întrebat:

Salut, am in minte de ceva timp sa imi deschid un blog, dar nu stiu sigur daca e o decizie buna. As vrea ca blog-ul sa fie despre experientele prin care am trecut in cei 19 ani de viata. Va rog spuneti-va parerea daca sunt aici oameni care apreciaza astfel de bloguri.

2 răspunsuri:
| LavyTheFox a răspuns:

Ar fi o idee chiar buna sa te apuci de astfel de blog, chiar nu am vazut bloguri pe aceasta tema. La un moment dat m-am gandit si eu sa fac unul, insa m-am gandit ca poate nu sunt oameni care sa aprecieze ceea ce fac, sau sa se inspire, sa citeasca. Totusi, ai putea incerca pentru ca e o idee foarte interesanta, iar eu una chiar m-as uita pe un astfel de blog.

| helpme1 explică (pentru LavyTheFox):

Ok, multumesc pentru încurajare. Sper sa incepu si tu unul.