| HanszmR a întrebat:

Salut. Am intrat pe siteul celor de la dreamstudio si am gasit sectiunea Videochat Non Adult (fara nuditate). Imi poate da cineva detalii care a lucrat sau a intrat acolo despre ce este vorba?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.dream-studio.ro/
Cu siguranta te intrebi…. cine suntem? Cu ce ne ocupam? Vreau mai multe detalii …
O sa te lamurim imediat, dar inainte de toate trebuie sa-ti raspundem la cea mai importanta intrebare:
CE ESTE VIDEOCHATUL?
Ai stat vreodata de vorba cu prietenii pe Yahoo Messenger? Dar pe WhatsApp? Sau poate pe Facebook? Sau ce zici de Skype? Daca raspunsul tau este "da", felicitari! Inseamna ca ai facut CHAT! Da, da, ai auzit bine… ai facut CHAT!
Sa vorbesti cu prietenii pe chat este distractiv, este usor, este un mod relaxant de a-ti petrece ziua si de a afla noutati.
DE CE SA NU FACI BANI DIN ASTA?
Persoanele cu care colaboram castiga in medie 6-7000$/luna doar stand in fata unui calculator si vorbind cu alte persoane din intreaga lume.
Acum o sa te gandesti: "nu este adevarat…nu este posibil asa ceva…cum sa castig banii astia doar vorbind la calculator si nimic mai mult?" Ehh…este posibil, chiar foarte posibil. Vino la o intalnire cu noi si te vei convinge!

Acum ca te-am lamurit cu privire la definitia videochatului si ai aflat mai multe detalii despre acest domeniu, o sa-ti raspundem la alta intrebare importanta, care se afla pe buzele tuturor:
"TREBUIE SA MA DEZBRAC LA VIDEOCHAT?"
Raspunsul este: NU. Cu siguranta, NU. Nu trebuie sa faci nimic din ceea ce tu nu vrei sa faci! In videochat nu trebuie sa te intalnesti cu nimeni, nu exista nici un fel de apropiere fizica, trebuie doar sa stai in fata unui calculator si sa vorbesti cu persoane (majoritatea de sex masculin) din toate colturile lumii, care sunt dispuse sa plateasca pentru asta. Atat si nimic mai mult!

Dream Studio iti ofera 2 posibilitati de a aborda acest job:
Poti alege categoria NON ADULT, unde nuditatea este INTERZISA, sau, daca esti o persoana mai indrazneata, poti alege categoria ADULT, unde se pune mai mult accent pe senzualitate decat pe comunicare. Si in aceasta categorie din urma, limitele sunt impuse de tine. Faci doar ceea ce TU vrei sa faci si nimic mai mult.
Intelegem perfect temerile modelelor aflate la inceput de drum, asa ca Dream Studio a ales sa delimiteze clar cele 2 categorii, de aici luand nastere Dream Studio NON ADULT si Dream Studio ADULT. In acest fel ne putem concentra mai bine eforturile pe fiecare categorie in parte, ambele avand parte de training complet personalizat. Ne asiguram astfel ca modelele noi vor avea succes indiferent de categoria aleasa.

Afla mai multe despre Categoria Videochat Non Adult

CLICK AICI!

Afla mai multe despre Categoria Videochat Adult

CLICK AICI!

Viziteaza pagina Intrebari Frecvente pentru a afla mai multe

CLICK AICI!

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Buna despre ce e vorba
Daca vei lucra ca model non adult nu trebuie sa afisezi nuditate, vei lucra imbracata in rochii elegante, machiata si coafata si asta vei face, vei sustine conversatii.
pentru baieti aveti
lucram doar cu Modele de sex feminin

| HanszmR explică (pentru RAY):

Frate, pe mine ma intereseaza o parere de la cineva care a lucrat in sistem sau cineva care a intrat in sectiunea non adult. Stiu ce inseamna videochat ca orice om si nu ma intereseaza informatia de pe site ci efectiv cu ce se ocupa fetele de acolo

| RAY a răspuns (pentru HanszmR):

Doar cu femei se lucreaza, in sectiunea aia e mai mult conversatii, comunicare sociala

| Zuzu1991 a răspuns (pentru HanszmR):

Ce te retine sa intrii si sa vezi ce si cum?
iti dai seama ca se fac mult mai putini bani
iar non adult nu inseamna numai fara nuditate ci mai multe chestii cum ar fi ca accepta si pesoane minore ("inca nu sunt adulte") si ca nu se vorbeste nimic pervers... sunt dominatoare care fac o tona de bani fara sa se dezbrace ele catusi de putin

| anonim_4396 a răspuns (pentru HanszmR):

Nu are nicio secțiune unde îți poți băga cardul. Mi se pare dubios.

| mudokins78 a răspuns:

Ce nu intelegi? Porrno...