| papuciirupti a întrebat:

Salut, am luat bacul cu 7 (stiu, sa-mi fie rusine), am invatat relativ bine desi pot mult mai mult. la ce facultate as putea intra in Bucuresti sau Brasov fara taxa?(ma descurc la desen tehnic, autocad precum si constructiile de unde provin de pe profil...dar sunt bun la toate si nepretentios cat am baniwinking )

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Sa-ti fie rusine? De ce sa-ti fie rusine? conteaza ca l-ai luat. Felicitariwinking

| papuciirupti explică (pentru Clorox):

Multumesc, deoarece sunt un copil foarte bun si din anumite motive am invatat doar 3 saptamani si atat am putut sa iau crying(. mi-e si rusine sa ma duc cu media asta la facultate, am noroc daca prind si fara taxa, ceea ce nu prea mai cred